Menü
Sepetiniz

Hakkımızda

Caydepom.com, "Abdulkadir GÖKER / Ceksoft Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri" markasıdır. Hizmet kalitemiz ve güvenliğiniz garantimiz altındadır. 


Hızlı Teslimat

Caydepom.com'dan aldığınız ürünlerin, adresinize en hızlı şekilde gönderilmesi, bizim en çok önem verdiğimiz önceliklerimizdendir. Siparişleriniz en geç 48 saat içinde kargoya verilir ve bulunduğunuz bölgeye göre 24-72 saat içinde adresinize ulaşır. 


Güvenli Alışveriş

Caydepom.com, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için SSL teknolojisi kullanmaktadır. Kredi kart bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Adres çubuğunuzun yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının ve Caydepom.com'da güvenle alışveriş yapabileceğinizin göstergesidir. 


Ücretsiz Kargo

Caydepom.com'dan yaptığınız 150TL üstü alışverişler'de kargo ücretini biz öderiz! 


14 Gün İade

Caydepom.com'dan satın aldığınız ürünleri, ambalajını açmadan, 14 gün boyunca iade edebilirsiniz.


En iyi Müşteri Deneyimi

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hedefleyen Caydepom.com, müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Twitter, Google+ kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. Caydepom.com ekibinin en önemli hedefleri arasında üyelerinin mutluluğunu sağlamak gelir. Üyelerinin geri bildirimlerini her zaman dikkate alır.